Nowy Reduced price!
Bezprzewodowy Wifi inteligentny termostat do gazowego kotła regulator temperatury zasilanie USB działa z Google Home Alexa

Bezprzewodowy Wifi inteligentny termostat do gazowego kotła regulator temperatury zasilanie USB działa z Google Home Alexa

zł55.86

-54%

zł121.44

Nowy produkt

W magazynie

Tagi: inteligentny termostat, ogrzewanie podłogowe termostat wifi, kontrola temperatury, instrukcja obsługi termostatu ksd, termostat wifi, 220 W złącze usb, termostat kotła, termostat ogrzewania podłogowego, 230v usb, serwo ogowe.

AC 85~240V cały ekran dotykowy czarny tylne światło, ogrzewanie elektryczne termostat pokojowy WiFi

Uwaga: na ekranie jest warstwa folii ochronnej, proszę, unieś ją, kiedy będziesz gotowy do użycia.

>>> Dane Techniczne

- Napięcie: AC85~240V 50/60 Hz

- Dokładność: ± 1℃

- Czujnik sondy: NTC (10K) ±1% przy 25 ° c

- Maksymalne obciążenie: 16A

- Temperatura środowiska pracy: 0~70 ℃

- Zakres regulacji temperatury: 5~50 ℃

- Przycisk: klawisz dotykowy

- Wyjście: przekaźnik przełącznika

- Program: ustawia się w ciągu 1 tygodnia w postaci cyklu

- Montaż: montaż Naścienny

- Rozmiar(mm): 85*85*16

>>> Funkcji termostatu 1. funkcja pamięci zapamiętać wszystkie ustawienia po nagłym odłączeniu zasilania.Kiedy ponownie zasilanie jest włączone, nie trzeba go resetować. 2. programowalna funkcja sześć okresów programowalny sterujący ustawienia temperatury, 5+2 lub 6+1 programowalna. 3. Włóż i zewnętrzny dwa czujniki. Kabel czujnika zewnętrznego 3 m w zestawie. 4. funkcja blokady Childrem zablokować termostat, aby uniknąć nieprawidłowej pracy dzieci. 5. Garnitur dla różnych rodzajów systemów elektrycznego ogrzewania termostat nadaje się do przewodu grzejnego grzejnego maty, taśmy grzewczej i innych urządzeń ogrzewania elektrycznego. 6. Wyświetlacz jest w pełni dotykowy czarny ekran Bakc Ligth. 7. funkcja antifreeze: w stanie wyłączyć termostat automatycznie wyłączy urządzenie grzewcze, gdy temperatura poniżej 5 ° C stopni, gdy temperatura w pomieszczeniu jest wyższa niż 7 ° C stopni, termostat automatycznie wyłączy urządzenie grzewcze. (można zamknąć tę opcję w rozszerzonej konfiguracji). 8. Obsługa przełączania na wyświetlacz Fahrenheita (tylko model WiFi).Pakiet zawiera: 1 X termostat 1 X 3 m czujnik zewnętrzny 2 X śruby, 1 X podręcznik użytkownika w języku angielskim wprowadzenie i zarządzanie wideo: https://youtu.be/DjyWveGiy-g

>>> Szczegóły Termostatu

Dostawa organizujemy dostawę po tym, jak płatność odbędzie się monitorowanie ryzyka.Aby chronić zarówno nabywców, jak i sprzedawców, Queensflower.pl wymaga 8-24 godziny do weryfikacji płatności.Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2 dni ROBOCZYCH (za wyjątkiem weekendów i dni świątecznych), jak tylko płatność zostanie wyczyszczony Queensflower.pl

Opinie

Zwykle pozostawiamy pozytywne opinie z pięcioma gwiazdkami dla każdego klienta.Aby przyczynić się do zdrowego społeczności Ali i zachęcić nas do lepszego poprawy, będziemy bardzo wdzięczni, jeśli można zrobić to samo dla nas.Twoja pozytywna i pięciogwiazdkowy opinie są wysoko cenione.Jeśli masz jakieś niezadowolenia, proszę dać nam szansę, aby rozwiązać ten problem, zanim zostawić neutralny lub negatywny komentarz lub otworzyć spór na miejscu

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jeśli zamówię ten produkt teraz, kiedy je otrzymam?

Uusually wyślemy produkt w ciągu 2 dni ROBOCZYCH.Dla dostawy dni jest wymagane 15~60 dni roboczych pocztą z Chin, aby dotrzeć.Jeśli potrzebujesz pilnie, proszę, skontaktuj się z nami, zanim zapłacisz, możemy użyć szybszy sposób dostawy, ale cena będzie wyższa.

2. jest mi to potrzebne do mojej sypialni z kablem ogrzewania podłogowego, czy będzie on działał?

Ten термсотат może kontrolować maksymalnie 3500 Watt.Proszę obliczyć całkowitą moc kabla i porównaj.To normalne, gdy moc mniejsza niż 3500 Watt.

3. Dlaczego to nie działa, kiedy go dostanę?

Wszystkie termostaty przed wysyłką przechodzą rygorystyczne testy.Jeśli rzeczywiście jest jakiś termostat, który nie działa, skontaktuj się z nami w ciągu 7 dni od daty jego otrzymania.Jeśli okaże się, że to nasz obowiązek, a my wyślemy ci nowe za darmo lub umowę o częściowy zwrot lub całkowity zwrot(za wyjątkiem frachtu).

4. widziałem to samo u innych dostawców, dlaczego twoje są drogie?

Po pierwsze, nasz termostat jest w sprzedaży od 6 lat, jakość bardzo obiecane.Materiał, którego używamy, jest importowany ognioodporny materiał PC, który jest najlepszy dla termostatu.

Po drugie, istnieje partia takich termostatów, jak i nasze, które są fałszywe i niskiej jakości towarami.Powierzchnia пожелтеет po użyciu czasu i będzie mieć potencjalne problemy z bezpieczeństwem.Więc proszę zwrócić uwagę, gdy dokonujesz wyboru.

5. Co zrobić, jeśli mi się nie spodoba, kiedy je otrzymam?

Przyjmujemy, że możesz wysłać go z powrotem, ale trzeba zapłacić za transport w obie strony oraz wszelkie koszty, w drodze, na przykład podatek.

6. czy ten termostat dostarczany razem z czujnikiem czy muszę go kupić osobno?

Wszystkie termostaty będą dostarczane z odpowiednim czujnikiem.Ponadto, możemy zaoferować tylko термстат czy tylko czujnik, jeśli jest to potrzebne.

7. Co to jest gwarancja?

Oferujemy gwarancję 18 miesięcy, począwszy od dnia sprzedaży.Jeśli jest problem z jakością, naprawiamy lub wyślemy ponownie.

Typ Części Ogrzewania Podłogowego
Dowód Whee!
Typ Części Ogrzewania Podłogowego Termostaty Do Ogrzewania Podłóg
Zamek чилерен TAK
Maksymalny Prąd 16A
Napięcie 230v
Napięcie Robocze AC85~240V 50/60 Hz
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Ustawić Temperaturę. Zakres 5~50 stopni Celsjusza
Numer Modelu Kompletny termostat z ekranem dotykowym
Cechą Ekran dotykowy, programowalny
Funkcja pamięci wyłączeniu zasilania TAK
Materiał Anty-produkt łatwopalny PC

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pokrewne produkty