Nowy Reduced price!
Deluxe Menstruacyjny Szklankę Sterylizator Silikonowy Menstruacyjny Szklankę Kobieca Higiena Copa Menstruacyjny Kobiet Lady Okres Puchar Coletor Menstruacyjny

Deluxe Menstruacyjny Szklankę Sterylizator Silikonowy Menstruacyjny Szklankę Kobieca Higiena Copa Menstruacyjny Kobiet Lady Okres Puchar Coletor Menstruacyjny

zł17.40

-24%

zł23.17

Nowy produkt

W magazynie

Tagi: wstaw tnmg 160404, chiński tampon, okres, elifant miesiączkowe majtki, Kubek menstruacyjny, szczelne miesiączkowe majtki, okres Pucharu, higiene, скважинная kamera, тимкдл.

op 5 zaletą korzystania z naszej doskonałej menstruacyjnej miski:

1. krwawienia filiżanka silikonu klasy medycznej miesiączkowania, stosuje silikon klasy medycznej 43,5 stopni, miękka i elastyczna, nie-odkształcenie po 24 godzinach użytkowania.

2. brak poślizgu w bok, brak zapachu;

3. Brak odczucia ciała obcego, nadające się do recyklingu, ponownego użycia 10 lat;

4. podejmij wyzwanie CE, FDA, ROHS;

5. szczególnie zapewnia najlepszą bezpieczeństwo i komfort podczas długich uprawiania sportów wodnych, takich jak pływanie, sauny lub prysznice publiczne.Jak Korzystać? 1.Przed skontaktowaniem się z menstruacyjnej filiżance upewnij się, że twoje ręce są czyste. 2.poświęćcie filiżankę przed pierwszym wprowadzeniem. 3.polecam wstawić kubek w każdej z następujących pozycji:siedząc w kucki, klęcząc lub stojąc, spróbuj zastosować jedno z tych postanowień i wybierz najbardziej odpowiedni dla ciebie. 4.To udogadnia enter, można zwilżyć filiżankę wodą lub środkiem smarująco-żel, jeśli jest to konieczne . 5.chwyć kubek palcami i naciśnij. 6.Następnie złóż filiżankę wzdłuż na pół palcami drugiej ręki. 7.trzymaj filiżankę palcami jednej ręki w możliwie niskim położeniu. 8. umieść filiżankę pochwy skośnie, w kierunku do tyłu. 9.prawidłowe położenie filiżanki niższa niż tampony.Po wprowadzeniu do pochwy zwolnij kciuki i daj filiżance całkowicie odwrócić się i przykleić do ściany pochwy. 10.można zdezynfekować go przed i po użyciu.Pytania wymagające uwagi : brak reakcji alergicznych, nie prowadzi do pleśni i infekcje dróg moczowych, może być stosowany do wszystkich kobiet, ale kobiety, które nie mają doświadczenia seksualne, nie zaleca się stosowania tego produktu.opis zbiornika: miesiączkowania kubek w rozmiarze S nadaje się do normalnego przepływu.L rozmiar miseczki menstruacyjnej nadaje się do ciężkiego przepływu.

Zalecamy, aby kupić miesiączkowe filiżanki dwóch różnych rozmiarach do leczenia różnych menstrual stanów.

Numer Modelu Menstruacyjna
Krwawienia Filiżanka Nazwa Przedmiotu 4
Materiał FDA certyfikat medyczny silikon
Krwawienia Filiżanka Nazwa Przedmiotu 2
Krwawienia Filiżanka Typ Elementu
Krwawienia Filiżanka Nazwa Przedmiotu 7
Ilość 1/2 szt.
Krwawienia Filiżanka Nazwa Przedmiotu 1
marka XceeFit
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Krwawienia Filiżanka Nazwa Przedmiotu 5
Krwawienia Filiżanka Nazwa Przedmiotu 6

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pokrewne produkty