Nowy Reduced price!
Lekki Podnośnik Meblowy Mover Tool Set Ciężkie Materiały Poruszające Się Narzędzia Ręczne Set Wheel Bar Mover Device Furniture Transport Tool

Lekki Podnośnik Meblowy Mover Tool Set Ciężkie Materiały Poruszające Się Narzędzia Ręczne Set Wheel Bar Mover Device Furniture Transport Tool

zł74.04

Nowy produkt

W magazynie

Tagi: Złota Rączka, do mebli narzędzia, przyczepa-laweta, meble usunąć, meble polowy, meblowe narzędzia pracy, stoisko dualshock 4, wysyłać ciężkie narzędzia ruchu filmowego mebli, meble akcesoria ozdoby, ekran hp tpn.

Zestaw narzędzi Easy Furniture Podnośnik Movers - to doskonałe rozwiązanie do przenoszenia mebli, który pozwala poruszać się o własnych siłach.Będziesz zaskoczony tym, o ile łatwiej przesuwać meble i inne ciężkie przedmioty!

System przesuwania mebli z podnoszonym narzędziem i 4 opakowania kołami!Jest to doskonałe narzędzie, aby pomóc przenieść ciężkie meble i przedmioty!

ŁATWY W UŻYCIU

360 stopni obrotowy suwaki, bardziej elastyczne, aby przenieść, ochrona powierzchni, osłona gumowa końcówka nie zaszkodzi meble.

ELASTYCZNA KONSTRUKCJA

Ręcznie wykonane meble zestawu transportowego, łatwo перепроектирующий i перестраивающий przestrzeń życiową, nadaje się do stosowania na drewnianych podłogach, ламинатах i dywany, co będzie wygodne dla ruchu gospodarstwa domowego, jak stoły, łóżka, sofy, a nawet więcej mebli.I to będzie dobry pomocnik do sprzątania twojego domu!

WSZECHSTRONNY

DOBRA JAKOŚĆ

Nasz system przesuwania mebli wykonana z wysokiej jakości materiału żelaza i tworzywa ABS, a uchwyt-antypoślizgowa konstrukcja, wytrzymała i przenośna, podejmujący meble jedną ręką.Prosty montaż, bez narzędzi nie jest wymagane.Podnieś, ustaw, przesuń, wyregulować i ustawić swoje urządzenia i meble.

Maksymalna zdolność wynosi 330 funtów , co daje aż 10 razy więcej swojej naturalnej siły!

MAKSYMALNA MOŻLIWOŚĆ PODNOSZENIA

Materiał PVC
Typ Inne
Typ 4 Urządzenie Przemieszczenia Pręta
Forma Powierzchnia
Typ 2 narzędzie do przesuwania mebli
Numer Modelu 710YML
Тип3 Narzędzie Do Transportu Mebli
typ 1 zestaw narzędzi do przenoszenia mebli
Typ 6 Bezpośrednia dostawa
тип5 Ciężkie Rzeczy Poruszają Się

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pokrewne produkty