Nowy Reduced price!
2300w-2500 W, kryty / odkryty kuchenka elektryczna panel ścienny podczerwieni patio grzałka z termostatem ogrzewanie 220 v Wyprodukowano w Turcji

2300w-2500 W, kryty / odkryty kuchenka elektryczna panel ścienny podczerwieni patio grzałka z termostatem ogrzewanie 220 v Wyprodukowano w Turcji

zł140.43

-55%

zł312.08

Nowy produkt

W magazynie

Tagi: grzewcza pokój, tkanina indyk, płyta, grzejnik, ogrzewanie patio, 4 wentylator pieca z napędem cieplnym, domowy piec do sauny, cieplna poduszka, przytulne nogi, samochodowy podgrzewacz.

Kumtel Ex-23 Ecoray 2300w Ścienny Dalekiej Podczerwieni Grzejnik

Kumtel, wiodąca firma produkująca wiele różnych typów urządzeń grzewczych technologii, zapewnia ścienny promiennik podczerwieni Kumtel Ex-23 Ecoray o mocy 2300w przy żądanej temperaturze w chłodne zimowe miesiące.Urządzenie, które ma delikatny wygląd, dodaje wartość twojego domu, integracji z twojej meble i przedmioty gospodarstwa domowego.

Maksymalna Temperatura

Kumtel Ex-23 Ecoray 2300w ścienny promiennik podczerwieni, technologia termostatu na temperaturę trzyma pewien poziom.Temperatura w pomieszczeniu sabitlediğiniz poniżej poziomu spada termostat automatycznie wprowadza pragnienie, aby twój poziom temperatury gonił.

Niskie zużycie energii urządzenie zapobiega zużycie energii za pomocą swojej funkcji termostatu.

Ścienny promiennik podczerwieni Kumtel Ex-23 Ecoray 2300w może być zainstalowany na ścianie lub suficie.

Urządzenie nie szkodzi zdrowiu, nie wysuszając powietrze przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego.

Przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego, który po włączeniu zasilania na światło, urządzenie zaczyna szybko podgrzewać na żywo lub obiektu przed nim.

Zapewniając maksymalną wydajność w zamkniętych pomieszczeniach, na ścianie promiennik podczerwieni Kumtel Ex-23 Ecoray o mocy 2300 W, może być stosowany na zewnątrz, szczególnie podczas deszczu, dzięki technologii IPX2.

Wydajny Grzejnik

Moc grzewcza: 2300w

Tryb pracy: termostat i ręczny

Uzwojenie przewodu: Эписоидальная

Powierzchnia ogrzewania: 30 metrów kwadratowych zamknięta, 20 metrów kwadratowych otwartej przestrzeni

Typ-nad bezpieczeństwem: tak

Zawartość pudełka

Ścienny promiennik podczerwieni Kumtel Ex-23 Ecoray 2300w obejmuje ściany i sufit element zawieszony z urządzenia na zewnątrz urządzenia grzewczego.

Kumtel Ex-25 - 2500 Wat Super Ecoray Dalekiej Podczerwieni Nagrzewnica Elektryczna

Kumtel, marka, preferowany klientami z grzałkami, które on produkuje, skutecznie ogrzewa swój dom lub biuro z pomocą pieca Kumtel Ex-25 - 2500 Watt Super Ecoray Far Infrared Heater Stove.Tworząc silne wrażenie swoim stylowym wzornictwem, płyta kuchenna Kumtel Ex-25 - 2500 Watt Super Ecoray Far Infrared Heater Stove dodaje wartość swojej lokalizacji.

Łatwość w użyciu

Dzięki swojej technologii promieniowania podczerwonego, kumtel Ex-25 - 2500 W Super Ecoray Far Infrared Heater nie traci energię elektryczną na grzanie osoby lub obiektu przed talerzem.

Kumtel Ex-25 - 2500 W Super Ecoray Far Infrared Heater Stove można używać zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu w deszczu za pomocą technologii IPS-2.

Klasa odbiorników pozwala na oszczędność energii.

Jeśli kupisz nóżkę, to łatwo można przenieść urządzenie w dowolnym miejscu.

Z pomocą swojego termostatu można zablokować, naciśnij na odpowiednim poziomie.Jeśli klikniesz na krople poniżej ustawionego poziomu, termostat włączy się i stwierdzi, że poprzednią temperaturę, zapewniając tym samym, że energia elektryczna nie będzie stracona.

Kumtel Ex-25 - 2500 W Super Ecoray Far Infrared elektryczna Heater może łatwo ogrzewać 30 metrów kwadratowych zamkniętych i 20 metrów kwadratowych otwartej przestrzeni.

Idealna Temperatura

Moc grzewcza: 2500 W

Sterowanie grzaniem: termostat

Klasa energetyczna: a

Druciana owinąć: Elipsoidalny

Ilość walców: 1

Zawartość Produktu

Dalekiej podczerwieni grzejnik Kumtel Ex-25 - 2500 W Super Ecoray jest wyposażony w zamontowany na ścianie lub do sufitu płytek sprzęt w pudełku.

Krajowy Producent Кумтел

Założona w 1972 roku, firma Kumtel produkuje grzejniki, piece, wentylatory i wbudowane produktów, utrzymywanie satysfakcji klienta na pierwszym planie.70% swojej produkcji Kumtel eksportuje w 105 krajach świata-od Niemiec do Afryki Południowej, od Meksyku do Australii.

Rozgrzać nie jest trudne

Dzięki swojej eleganckiej strukturze, kumtel Ex-25 - 2500 W Super Ecoray Far Infrared Heater piec dodaje piękna do swojego domu w piękno.On zapewnia szybkie nagrzewanie w długich fal części podczerwieni z technologią i zapobiega wysuszeniu środowiska.Dzięki огнестойким gumowym kabli urządzenie zapewnia dłuższe użytkowanie.

Pochodzenie TR(pochodzenie)
Instalacja Wolnostojący
marka Diğer
Typ Grzejnika Podczerwieni Słoneczny Podgrzewacz
Napięcie Prądu (W) 240V
Aplikacja 21-30㎡
Typ Grzejnika Elektrycznego promiennik podczerwieni
Skorzystaj z salon
Dowód CE
Siła >2000 Watt
Strefa Ogrzewania ≥20㎡
Element Grzejny Przewód Grzejny

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pokrewne produkty