Nowy Reduced price!
Fishbee kwitnącej kleszcz-zabójca 20 zespołów fluwalinat pasa przeciwko pszczeli kleszcza do 80 uli

Fishbee kwitnącej kleszcz-zabójca 20 zespołów fluwalinat pasa przeciwko pszczeli kleszcza do 80 uli

zł39.01

Nowy produkt

W magazynie

Tagi: ul dla pszczół, ula, zestaw garnków, pszczeli kleszcz, paski od kleszcza Варроа, Варроа, kleszcz варроа, pszczoła Варроа, leczenie kleszczy, pszczelarz.

Fishbee XING Manpu 20 zespołów fluwalinat pasa przeciwko pszczeli kleszcza pszczół varroa -- kwitnącej kleszcz-morderca

Pasek флувалината do zabijania pszczół Варроа Jest on spakowany w postaci nasączone chemikaliami pasków, które wyglądają jak zakładki.Powiesić plastikowe paski w выводковой komorze pomiędzy ramami.Masz paski blisko выводку, aby pszczoły w naturalny sposób angażują się w kontakt z zawartymi w nich митицидом.Pszczoły będą stykać się ze sobą i przenieść fluwalinat na całym ula.Trzeba tylko 1/4 pasy w jednym standardowym ulu.Oznacza to, że 1 pasek może być użyty do 4 standardowych uli. 20 pasków równe 80 pasie.Bardzo opłacalny.Okres gwarancji: 4 lata wielkość: około 270x83mm/ 10.63x3.27" Ilość: 20 pasków w opakowaniu

Opis produktu

Całkowita Nazwa: Zamożny Kleszcz-Zabójca Nazwa Produktu: Uszczelka Флуметхрин Zastosowanie: Przetwarzać Kleszcza Варроа Charakter: Biała Plastikowa Uszczelka, Lekki Zapach

Dawkowanie:

Powiesić 1/4 -1 pasek w jednym standardowym ulu, zmień ją przez 21-28 dni, 3 razy w jako jednej przetwarzania.On może być regulowana w zależności od sytuacji rodziny pszczół, temperatury, itp. Nie należy stosować leku poniżej 10 stopni.Szczegóły opisano W instrukcji.

Sposób użycia

1. Otwórz opakowanie, zawiesić 1/2 paski między ramkami do standardowego kolonie z 10 ramek, należy zastosować pięć razy jako leczenia, odstępy sześć dni. 2. umieścić połowę paska na ramie, spróbuj przez 10 dni, powtórz jeszcze raz przez 10 dni. 3. Włóż połowę pasek do ula w odległości 10 m od drzwi.

Czas przetwarzania

1.można używać o każdej porze roku, po jesieni, wiosny, po miodowego przepływu-jest to najlepszy czas do leczenia kleszczy Варроа.Paski nie powinny być używane podczas przepływu miodu. 2.przetworzony na słonecznym poranku przed 12 godzinami, uważaj gdy pod 15℃, wyłącz-używane gdy w pochmurny i deszczowy dzień.

Ostrożność

1. Nie zostawiaj paski w ulu ponad 8 tygodni. 2.nosić rękawice podczas pracy z paskami.Unikaj kontaktu z oczami, ustami i oczami.Dokładnie umyć ręce wodą z mydłem po zakończeniu przetwarzania paski.Nie palić, nie pić i nie jeść podczas stosowania. 3. przechowywać z dala od żywności.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. 4. Nie przechowywać paski w pobliżu pestycydów lub innych substancji chemicznych. 5. użyj uszczelki do jednej przetwarzania tylko; nie należy stosować uszczelki ponownie. 6. bezpiecznie utylizować zużyte paski.Przed użyciem masy,należy zachować 3 kolonie na tescie, aby opanować lepsze dawkowanie i czas leczenia.

Nazwa produktu Kwitnącej Zabójca Kleszczy
Okres gwarancji 4 lata
Ilość 20
Korzystanie z Leczenie Kleszcza Варроа
Numer Modelu Walka Z Kleszczami Варроа
Zwykły fluwalinat
marka Rybia pszczoła
Charakter Biała Plastikowa Uszczelka Mała Zapach

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pokrewne produkty