Nowy Reduced price!
Bluetooth drukarka termiczna Phomemo M02 Przenośny bezprzewodowy mini Przewodnik drukarka Mobile Sticker Maker dla iPhone i Android

Bluetooth drukarka termiczna Phomemo M02 Przenośny bezprzewodowy mini Przewodnik drukarka Mobile Sticker Maker dla iPhone i Android

zł227.54

-49%

zł455.04

Nowy produkt

W magazynie

Tagi: przenośne drukarki bezprzewodowej, drukarka portabl, mini-drukarka, android terminal pos, papierowy фомемо, producent etykiet dymo, drukarka laserowa atramentu, card drukarka PVC, android pda, drukarka, UV-druk.

DOBRE WIEŚCI:

1、Follow store,dostaniesz priorytet dostawy.

2、Fani sklepu otrzymują dodatkowe rabaty na większość towarów w tym sklepie.

3、Free wysyła jeden bank 53mm*3.5 m białe etykiety wewnątrz maszyny drukarki.

Przewodnik drukarka Phomemo M02 - mini Bluetooth przenośne drukarki drukarka termiczna jest kompatybilny z iOS + Android do pomocy w nauce, szkolenia notatek, dzienników, zabawy, pracy

Przewodnik mobilny drukarka z potężnym aplikacji - drukowanie za pomocą jednego kliknięcia, oszczędność czasu i wysiłku, phomemo M02 może drukować zdjęcia i tekst natychmiast, aplikacja phomemo oferuje różnorodne czcionki, efekty filtrów i tematy, sprawia, że twoje czarno-białe zdjęcie HD.Mini - drukarka Phomemo M02-to zabawna drukarkę, ale nie kamera.wielofunkcyjny - przenośne drukarki Phomemo M02 lepiej nadaje się do firmy, planu pracy, asystenta biurowego, notatki, notatki ze spotkań, szkoleń, notatki, listy zakupów.Nadaje się do biura, studentów, archiwistów-amatorów, mamo-skarby itp.

● Przenośny przewodnik drukarka connection połączenie przez Bluetooth na telefonie iPhone lub z systemem Android (iOS 8.0, Android 4.0 lub nowszym). Od 6 do 8 godzin ciągłej pracy lub 1 tydzień w trybie gotowości po 1,5-godzinnym ładowaniu.Waży zaledwie 190 g, nie więcej jabłka, i mieści się na dłoni.

● Termiczny bez tuszu phomemo M02 generuje wzory na термобумаге przez grzania, nie wymaga tuszu lub jakichkolwiek innych materiałów eksploatacyjnych.Zapewnia niezawodną jakość druku z rozdzielczością 203 dpi czarno - białych tekstów i obrazów.

● Rozwinąć swój twórczy potencjał-można łatwo wstawiać teksty lub przesłać zdjęcia do aplikacji za pomocą wygodnego interfejsu.Różne szablony są dostępne dla ciebie, aby dodać wykończenie do swojego stworzenia.Można również wybrać zadrukowany papier w różnych kolorach i materiałów z naszej kolekcji.

KOMPAKTOWY ROZMIAR I PORĘCZNOŚĆ.Mały drukarka zajmuje mało miejsca na biurku.Waga to zaledwie 190 g trudem dodaje któreś ciężar torby.Drukarka jest ładowany i nadal pracować podczas ładowania.Akumulator o pojemności 1000 mah zapewnia ciągłą pracę do 8 godzin.Urządzenie automatycznie wyłącza się po 15 minutach oczekiwania lub zgodnie z ustawieniami dla przedłużenia żywotności.

Szeroki wybór rolek papieru różnych kolorów i materiałów jest gotowy do wyboru.Wymaga trochę wysiłku, aby osiągnąć niesamowite efekty, łącząc różne taśmy i przecinając je w odpowiedniej formie.Twoja wyobraźnia przejmuje główną rolę!Regulując темность zawartości (mała, średnia lub gruba), można łatwo uzyskać doskonały efekt druku.Phomemo M02-jest to idealny prezent dla twórców i miłośników czasopism!

JAK ZMIENIĆ ROLKI PAPIERU

1. zdejmij taśmę z rolki papieru. 2. Umieść uchwyt papieru w rolce papieru bezpośrednio przez kartonowych słuchawkę. 3. przeciągnij papierowy pasek przez niewielką szczelinę uchwytu papieru i umieść rolkę w komorze papieru, jak pokazano na rysunku. 4. Umieść końcówkę rolki papieru na głowicę drukarki termicznej i zamknij pokrywę.

Związku USB, Bluetooth
Drukarka Etykiet ręczna drukarka
Tryb Podawania Papieru Auto
Typ Interfejsu Bluetooth
Drukarka Wielofunkcyjna Drukowanie za pomocą jednego kliknięcia, oszczędność czasu i wysiłku
Waga 1.5kg
Rozdzielczość 203 x 203 DPI
Druk dwustronny No
Drukarka fotograficzna Przenośna Drukarka
Prędkość Druku 12 ppm
drukarka Drukarka Fotograficzna Phomemo M02
ręczna drukarka labeler labeler
Max. Rozdzielczość 203dpi
Numer Modelu Drukarka Termiczna M02
Pochodzenie CN(pochodzenie)
labeler labeler bluetooth-drukarka
Rodzaj Materiału Typu Papier termiczny
System android 4.0 dla IOS8.0 lub wyżej.
marka фомемо
Typ Nośnika Wydruku Etykiety, Paper_plain
Rozmiar Portable Size ,Pocket Printer simple stylish shape,
Skorzystaj z Drukarka termiczna
Maksymalny Rozmiar Papieru 53 mm
Dowód ROHS
Napięcie 100-240V
Biały Papier Sricker Jasne pieczęć zdjęcia - jasny biały przezroczysty wysokiej jakości papier fotograficzny
Typ Drukarka termiczna
Obsługa Drukowania W Sieci Bezprzewodowy
Marka фомемо
Czas Ładowania 1,5 godziny
Czas Oczekiwania 1 tydzień
Pamięć Wewnętrzna NIE
Aplikacja oferujemy różnorodne czcionki, efekty filtrów i tematy
Przenośna Drukarka Drukarka Etykiet
Połączenie Połączenie Bluetooth 4.0
Typ Drukarki Matrycy Kropki Uniwersalny билетный drukarka

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pokrewne produkty