Nowy Reduced price!
Dr. Pen Ultima M5 Derma Pen Auto Microneedling Tattoo Machine MTS Professional Micro Needle Electric Pen

Dr. Pen Ultima M5 Derma Pen Auto Microneedling Tattoo Machine MTS Professional Micro Needle Electric Pen

zł154.05

-51%

zł314.42

Nowy produkt

W magazynie

Tagi: derma pen, osobista MTS, serum dr pianka, kwas hialuronowy uchwyt, mikro igła, tampon, pisze, дермарол, plaster do igieł, dr Pen.

Witamy Dropshipping

Kup 5 sztuk otrzymasz 1% rabatu.Żadnych reklam, żadnego logo na opakowaniu.Wysłać przesyłkę w ciągu 48 godzin.Proszę, nie wahaj się z nami skontaktować aby uzyskać więcej informacji.

Dr. Pen Ultima M5 Derma Pen Auto Microneedling Tattoo Machine MTS Professional Micro Needle Electric Pen

1. zwiększyć wchłanianie składników odżywczych Urządzenie to pomaga kosmetykach przenikać i wsiąknąć, stymulując skórę.To elektroniczny, automatyczny микроигла z prowadnicy, która reguluje głębokość igły. 2. zaawansowana igła do skóry Минимизированное uszkodzenie naskórka oznacza mniejszy ból i krwawienie 3. łatwo manewrować wokół wszystkich konturów twarzy Dzięki pionowej dostawy igły łatwo wnikają w blizny bez ryzyka gięcia 4. Wygodne & Łatwa Obsługa Z 5 różnymi prędkościami wibracji.Ustawić różne prędkości wibracji i długości igły według różnych celów przetwarzania mocno poprawi wynik przetwarzania.

Zawartość Opakowania

1 x bezprzewodowy drUchwyt M5-W 2 x 12 szpilki igły wkłady 1 x zasilacz sieciowy i przewód zasilający 1 x podręcznik użytkownika 1 x pudełko

Jeśli potrzebujesz igły, proszę kliknąć na poniższy link

- Akceptujemy następujące metody:za pomocą karty Visa, Master Card, Qi Wi, Western Union i przelew bankowy itp. - Dla dużego zamówienia otrzymują dodatkowy rabat, kontaktując się z nami.

-Klienci muszą wypełnić angielskie imię i nazwisko odbiorcy, lub nie możesz się go z poczty polityki w kraju. -Brazylijskie kupujący powinien podać numer VAT (zostaw wiadomość o zamówieniu) -Wysyłamy towar z monitorujący numerem,na której można śledzić status przesyłki na całej podróży. -Czas dostawy zależy od pory roku, miejsca przeznaczenia i innych czynników, w ciągu intensywnych dni wysyłka może się opóźnić.Jeśli przesyłka nie została dostarczona w ciągu ustalonego czasu,skontaktuj się z nami, pomożemy ci śledzić ją i odesłać jak najszybciej.

- Nasza cena produktu nie obejmuje podatków.Proszę zwrócić uwagę, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, opłaty i podatki na import do kraju.Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy.Nie będziemy zwracać opłaty za odmawiających dostawy. - Kupujący ponosi odpowiedzialność za podatki z jego krajem.Jeśli potrzebujesz jakiś dokument do rejestracji, prosimy o kontakt z nami.

Gwarancją -1 rok na nasz towar (za wyjątkiem akcesoriów i części zamiennych), kupuj śmiało. -Proszę otworzyć paczkę w obecności skrzynki pracownika, jeśli przesyłka jest uszkodzona lub pusta(skradziony), proszę pytać na poczcie zapewnić oficjalny dokument, zwłaszcza papier do żądania roszczenia.Otrzymasz dodatkowe 7 dni (ponad czas dostawy), aby zdecydować, czy chcesz zapisać lub zwrotu towaru, gdy są niewykorzystane i w oryginalnym opakowaniu, koszt frachtu powinny być uiszczane przez nabywcę. -Jeśli chcesz zwrócić lub wymienić, kupujący powinien upewnić się, że zwrócone towary znajdują się w surowych warunkach.

-Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli zostawisz nam 5 gwiazdek sprzężenia zwrotnego.Serdecznie zapraszamy pokazać kilka zdjęć (otrzymasz dodatkowy rabat przy następnym zamówieniu!) w swojej opinii 5 gwiazdek! -Jeśli masz jakieś problemy z produktami lub usługami, prosimy o kontakt z nami, przed opuszczeniem negatywną opinię.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać problem dla ciebie.Dziękuję.

Prędkość 5 prędkości
Materiał Metalowe
Długość Mikroigieł 0,25 mm
Źródło Zasilania US
Nazwa Modelu Derma Pen M5-W
Typ Zasilania Bezprzewodowa Микроигла
Prędkość obrotowa 12000-15000 obr. / min
kolor uchwytu derma Złoto
marka Aqua Time
Tryb Pracy Igły W górę i w dół, praca igły
Typ Igły Bagnet Łożyska Filtra
Funkcja Pielęgnacja Twarzy, Odmładzanie Skóry
Nazwa produktu Dr. pen Ultima M5-W
Długość igły Regulowany
Styl Микроигла derma pen
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Korzystanie Z Produktu Elektryczna микроигла dr pen

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pokrewne produkty