Nowy Reduced price!
2020 (1000 szt./lot) MJ-Y3.8 PP hose joint Three way connectors 3.8 mm Y pipe type fitting

2020 (1000 szt./lot) MJ-Y3.8 PP hose joint Three way connectors 3.8 mm Y pipe type fitting

zł721.67

Nowy produkt

W magazynie

Tagi: dvr 8g mapa, nóż Łukasza, dmax kamera, kolczyki Ed, danie 1 para, obudowa tp706a, tama węgla, Klio Sparks, klaster e30.

CZUJNIK MOJO

Złączki Złączki Do Węży

Obszar Użytkowania

Nadaje się do wszystkich rodzajów twardych węży

(rury ciepłej wody,kolektory słoneczne, rury,klimatyzacja,rury powietrza, ciśnienia itp.)

Uwaga:

★ Ten produkt nie jest jednorazowe przyrządami medycznymi, luźnych przedmiotów, żadnej niezależnej opakowaniem, nie ma sterylizacją (w razie potrzeby można sterylizować się za pomocą wysokiej temperatury i wysokiego ciśnienia lub sterylizacji tlenkiem etylenu) dla farmaceutycznych, biologicznych eksperymentów z maszynami ze złączami.

★ Z powodu wysokiego popytu na pozostałości chemicznych produktów biochemicznych w eksperymentach, produkty naszej firmy nie są sterylne opakowania, ale nie zawierają ołowiu, kadmu i innych szkodliwych metali ciężkich (może dostarczyć raport o wykryciu).

★ Także z tego powodu, nie możemy potwierdzić,czy produkty były wysyłane do ciebie, na działanie szkodliwych substancji w swoim regionie.

★ Dlatego, jak tylko nasze produkty będą wyprzedane, to nie jest przyczyną tego, że moja firma nie podlega zwrotowi.Są zdjęcia wymiary pod częścią produktu,prosimy zapoznać się i potwierdzić, zanim zapłacisz.

Materiał Политен
Technika Casting
kod głowy Inne
Typ Inne
Połączenie Inne
Numer Modelu MJ-Y3.8
Forma Równy
marka Przez moho

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pokrewne produkty