Nowy Reduced price!
Haft szacuje się haftu zestawy rzemieślnicze - rzemiosło 14 ct DMC kolor DIY sztuka handmade wystrój - wiosenny poranek

Haft szacuje się haftu zestawy rzemieślnicze - rzemiosło 14 ct DMC kolor DIY sztuka handmade wystrój - wiosenny poranek

zł86.09

-20%

zł107.63

Nowy produkt

W magazynie

Tagi: sr2ez, Dziedzic, toity, krajową ss 35, tft28, splspl, ponury, Tumi, theeservies, osi drogę.

Proszę uważnie przeczytać całą stronę przed zakupem!Ścieg: obliczony krzyż nazwa ściegu: wiosenny poranek od: The M&W E-commerce, Inc.oczek: 182w x 256h rozmiar: 13" x 18" (33,0 x 46,4 cm) w zestawie: kolor biały 14 count Aida x-stitch tkanina, pasek wykres znaków, paleta kolorów nici i separator nici z wstępnie posortowane 6-нитной bawełnianej haftem nici, igły i kompletne i angielskimi instrukcjami ~ wszystko, co potrzebne do wykonania tego projektu haftu!

1. Kiedy złożyć zamówienie, Proszę wybrać sposób dostawy i zapłać za zamówienie, w tym koszt dostawy.Wyślemy szczegóły wśród 3 dni jak tylko twoja płatność zostanie zakończone.

2. Nie gwarantujemy termin dostawy na wszystkie międzynarodowe dostawy ze względu na różnice w czasie odprawy celnej w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ na to, jak szybko produkt zostanie sprawdzony.

3. Proszę zwrócić uwagę, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, opłaty i podatki na import do kraju.Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy.Nie będziemy zwracać koszt wysyłki za odstąpienie od dostawy.Koszt dostawy nie obejmuje żadnych podatków w imporcie, a kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne.

1. dokładamy wszelkich starań, aby obsługiwać naszych klientów najlepiej jak to możliwe.

2. My zwrócimy ci pieniądze, jeśli możesz zwrócić towar w ciągu 15 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny.Tym nie mniej, kupujący powinien zadbać o to, aby zwracane produkty były w oryginalnym stanie.Jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy zostaną one zwrócone, kupujący ponosi odpowiedzialność za takie szkody lub straty, i nie damy klientowi pełny zwrot pieniędzy.Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację logistycznego przedsiębiorstwa do zwrotu kosztów uszkodzeń lub szkód.

3. kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki, aby odzyskać towar.

1. Oferujemy bezpłatną wymianę na 1 miesiąc.Kupujący może żądać wymiany w ciągu 15 dni od momentu otrzymania przez klienta towaru.Kupujący powinien zwrócić towar w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty dostarczenia zwrotu.

2. Zapewniamy także 12-miesięczna bezpłatna konserwacja.Kupujący powinien zwrócić towar w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty dostarczenia zwrotu.

Jeśli chcesz wymienić jakąś część, kupujący musi również pokryć koszty wymiany części.

3. przed odesłaniem towaru Proszę potwierdzić adres zwrotny i metody logistyki z nami.Po tym jak podasz szczegóły firmy logistycznej, prześlij nam numer śledzenia.Jak tylko otrzymamy produkty, my dokonamy naprawy lub wymieniamy je na inne w jak najkrótszym czasie.

1. Twoje zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.Proszę, zostaw pozytywny komentarz i postaw nam ocenę 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.

2. Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i dostarczać państwu najlepsze kliencką obsługę.

marka Ankicoleman Designs
Technika Barwiona Przędza
Ramka No
Rodzaj Wzoru sceniczny
Materiał 100% bawełna
Opakowanie Zewnętrzne Kolorowe Pudełko
Sposób Haftowania Haft krzyżem praca
Sposób Pakowania Płótna Składany
Typ Zestawu haft krzyżykiem
Skorzystaj z Obrazy
Typ Pakiet
Styl Amerykański Styl

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pokrewne produkty