Nowy Reduced price!
Hubsan H501S X4 Camera Drone Backpack Use Realacc aluminiowa walizka skrzynia do przenoszenia etui Hubsan H501S X4 RC Quadcopter

Hubsan H501S X4 Camera Drone Backpack Use Realacc aluminiowa walizka skrzynia do przenoszenia etui Hubsan H501S X4 RC Quadcopter

zł147.81

-4%

zł155.57

Nowy produkt

W magazynie

Tagi: antyczne torba na akcesoria, dron хубсан, rama hubsan x4 pro h109s, męski plecak dla aparatu, naklejki малеты, torba rc, aluminiowa walizka do bagażu, квадрокоптер hubsan x4 pro h109s, plecak na aparat bh, wózek urody.

Drone Backpack Use Realacc aluminiowa walizka skrzynia do przenoszenia etui Hubsan H501S X4 RC Quadcopter

Specyfikacja:

Materiał: Aluminium + pianka

Nazwa Produktu: Aluminiowa Obudowa

Kolor: czarny

Rozmiar: około 45,9 cm x 10,1 cm x 28,9 cm

Waga: około 1,5 kg

Zastosowanie: do Hubsan H501S X4 RC Quadcopter

Cechy:

Z mocną pianką o wysokiej gęstości, aby utrzymać swój квадрокоптер bezpieczeństwa.

Wystarczająca pojemność, bardzo przydatne i wygodne w użyciu.

Aluminiowa walizka dobry do użytku na zewnątrz.

Uwaga: квадрокоптеры w plecaku nie wchodzą w zakres dostawy .

Zawartość Pakietu:

1 x aluminiowa walizka do Hubsan H501S X4 RC DRONE

Płatność:

1).Użyj płatności kartą kredytową na Alibaba

2).skontaktuj się z nami, proszę

Wysyłka towaru:

1 przekazywanie wysyła pocztą lotniczą, jeśli waga paczki więcej niż 2kg lub rozmiar pakietu więcej niż 90CM, to będziemy korzystać z EMS etc lub wysyłać z 2 pakietami lub więcej pakietów lotniczą.

2 instrukcja:rozmiar i waga, które możemy zauważyć w szczegółach opakowania nie są rzeczywiste wagi i wielkości towaru, jeśli chcesz wiedzieć rzeczywisty ciężar i rozmiar, trzeba tylko skontaktować się z nami.

3 Termin dostawy:

1) transport w krajach rozwiniętych wynosi około 7-45 dni

2) odległych krajów-to około 2-8 tygodni

4. Jeżeli kupujący chce korzystać z szybszego sposobu wysyłki, takie jak EMS, DHL, itp., prosimy o kontakt z nami w sprawie zwiększenia dostaw.

5 instrukcja:czas dostawy zależy od czasu odprawy celnej kupującego lub siły wyższej.Jeśli kupujący nie odbierze towaru w ciągu dłuższego czasu, mamy nadzieję, że kupujący może skontaktować się ze swoim urzędem celnym lub lokalnym skrzynką oddziałem, aby dostać towar w najbliższym czasie.

Po sprzedaży usługi:

Sprawdzimy jakość towaru przed wysyłką.Jeśli pojawią się jakieś nieoczekiwane problemy, mamy nadzieję rozwiązać problemy z kupującym przez przyjazne stosunki z następujących sposobów:

1 Jeśli jest problem z jakością, kupujący może przedstawić argument w ciągu 15 dni od otrzymania towaru, kupujący musi dostarczyć zdjęcia lub filmy wideo i inne dowody ze sprzedawcą w celu identyfikacji.

2 sztuczne uszkodzenia, kupujący biorą na siebie pełną odpowiedzialność.

3 program obróbki jakości produktów:

1) kupujący zwraca towar do nas i ponosi odpowiedzialność za zwrot kosztów wysyłki; po tym ,jak otrzymamy towar, wysyłamy nowy produkt do kupującego i za ponowną wysyłkę.

2) Jeśli towar (łączna cena łącznie z wysyłką wynosi mniej niż 10 dolarów USA) ma problemy z jakością, my ponownie wyślemy nowy produkt w następnym zamówieniu kupującego; jeśli kupujący nie planuje złożyć nowe zamówienie w niedalekiej przyszłości, kupujący może zapłacić koszt wysyłki ponownego wysyłania i poprosić o ponowne wysłanie nowego produktu.

Podatek:

Zapłata podatku jest obowiązkiem każdego obywatela, nabywca ponosi odpowiedzialność za wszelkie podatki.Z powodu podatku problemy, kupujący chce otrzymać towar, kupujący powinien

Odpowiedzialny za transport na zewnątrz i do domu.

Opinie:

1 jesteśmy zależni od naszej satysfakcji klienta, aby odnieść sukces.Więc twoja opinia jest bardzo ważna dla nas.

2 Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę zostawić nam pozytywną opinię.Zostawimy ci pozytywny komentarz później.

3 skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub naszymi przedstawicielami kierownika: cn1003271785 przed wyjazdem każdy negatywny lub neutralny komentarz.Będziemy mieć do czynienia z wami, aby rozwiązać wszelkie problemy jak najszybciej.

Pakiet No
Numer Modelu H501S
Kompatybilny Marka Drona gopro
marka BEYONDSKY
Typ Akcesoriów Drony Worki Drona

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pokrewne produkty