Nowy Reduced price!
2szt CRAA licznik zużycia gazu licznik przepływu wody bateria CR14500 AA 3V bateria litowa wyprodukowany w Niemczech

2szt CRAA licznik zużycia gazu licznik przepływu wody bateria CR14500 AA 3V bateria litowa wyprodukowany w Niemczech

zł71.74

-15%

zł84.42

Nowy produkt

W magazynie

Tagi: bomaker sifi 2 tws, anker soundcore life note, er14505, LS14500, er14505m, 1more tws, miernik zużycia prądu przemiennego, cr aa, ls14250, bateria er14505.

2szt CRAA zużycie gazu miernik przepływu wody miernik baterii CR14500 AA 3V bateria litowa wyprodukowany w Niemczech

Profil Firmy :

Minęło trochę czasu, od 1996 roku i mamy już ponad 20 lat skupiamy się na promowaniu zaawansowanych światowych zestawów produktów i technologii.

Technologia akumulatorów energii jest błyszcząca, a rynek zmienia się z każdym dniem.Aby lepiej dziedziczyć i innowacji, importowaliśmy baterii ponad 6000 SKU na magazynie.Korzystanie z produktu obejmuje wojenny, handlowy, przemysłowy i cywilny sektory.

W dodatku do agenta sprzedaży akumulatorów marki pierwszą linią na świecie, mamy również OHEM, konserwacji i głębokiego przetwarzania produktów ОДМ, technologię bardziej profesjonalne.

Po wielu latach badań i praktyki technologii akumulatorów energii i ciągłego dążenia do jakości, zdobyliśmy poparcie i potwierdzenie wielu kolegów z branży i wybitnych klientów, a także zdobył dobrą reputację i reputację w branży.

Jesteśmy głęboko zaszczycony tym i wyrażamy Wam naszą szczerą wdzięczność!

Dyrektor Generalny: Джоэн

Porady:

1. Dziękuję bardzo za zakup naszych produktów.Aby można było uzyskać towar jak najszybciej, organizujemy wysyłkę w ciągu dwóch dni roboczych po dokonaniu płatności.

2. Gdy otrzymasz produkt, użyj go zgodnie z pierwotnymi warunkami technicznymi, bez uszkodzeń lub nieprawidłowego użycia, należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i uniknąć obrażeń.

3. Jeśli znajdziesz jakieś wady w produkcie, prosimy o kontakt z nami w dowolnym czasie w ciągu 7 dni po przybyciu towaru, że załatwimy to dla ciebie jak najszybciej.

4. nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody spowodowane przyczynami ludzkimi.Jeśli on nie nadaje się do użytku, który kupiłeś, a my zwrócimy ci pieniądze w krótkim czasie, bez wpływu na drugą sprzedaży.Ale towar ponosi kupujący.

5. jeszcze raz pragniemy wyrazić szczerą wdzięczność za zaufanie i zrozumienie.My również życzymy wam zdrowia, szczęścia i wszystkiego dobrego.

marka CAMFM
Typ Baterii Akumulator litowo
Rozmiar AA
Moc Znamionowa Inne
Pochodzenie DE(pochodzenie)
Numer Modelu Краа

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pokrewne produkty